Hakkımızda


Hakkımızda

İYİ HİZMET KALİTELİ ÜRETİM İÇİN VARIZ.

FOODEMAK GIDA MAKİNALARI 2012 yılında İzmir'de paslanmaz çelik sektöründe faaliyet göstermek üzere kurulmuştur. Geniş makine parkurumuzda ve üretime özel dizayn edilmiş tesislerinde çeşitli çap ve niteliklerde Paslanmaz çelik ( KROM ) tankların imalatı, Endüstriyel Gıda Makinelerinin imalatları, SÜT , ÇİKOLATA , MEYVE SUYU , ZEYTİNYAĞ , PROTEĞİN BAR , ve gıda endüstrisinde kullanılan tüm proses makinalarının ve ekipmanlarının imalatları, Paslanmaz çelik montaj hizmetleri , Anahtar teslim tesisler ve otomasyon sistemleri kurulum hizmetlerini hali hazırda vermektedir.

Tamamı yerli sermaye ile kurulan ve müşterilerimizin saygısını kazanmayı hedefleyen firmamız verdiği hizmetlerle kalite açısından da sektörün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı hedef edinmiştir.

Müşteri memnuniyetini firma prensibi olarak belirleyen firmamız aynı zamanda müşteri odaklı çalışmaları ile ulusal ve uluslar arası standartlarda hizmet verebilmek için  ISO 9001:2015 - ISO 14001:2015 -  CE KALİTE belgelerine sahiptir.


Copyright © 2022 | Foodemak Gıda Endüstri Makineleri